VEICIET SAVU ĶERMENI STIPRĀS

Vai esat gatavs mainīt savu ķermeni, bet nevarat trenēties sporta zālē?

Joga

Joga ir meditatīvs līdzeklis disfunkcionālas uztveres un izziņas atklāšanai, kā arī tās pārvarēšanai, lai atbrīvotos no ciešanām, iekšējam mieram un pestīšanai.

Svarcelšana

Un galvenais, Tavu motivāciju un cīņas sparu uzturēs komandas biedri, kā arī profesionāls treneris, kas neļaus padoties un īstajā brīdī motivēs Tevi izdarīt vairāk, jo Tu to vari!

Skriešana

Mūsu nodarbību zāles ir aprīkotas ar daudzveidīgu inventāru, lai katra nodarbība būtu unikāla un aizraujoša. Tāpat zālēs ir ierīkotas ventilācijas iekārtas, kas visu treniņa laiku nodrošinās Tev svaigu gaisu!

ZĀLES

Lai Tev būtu vieglāk izvēlēties un orientēties nodarbību klāstā, esam sadalījuši grupu nodarbības kategorijās – Cardio, Strength, Body&Mind, Spinning, Studio X un MyConcept.

Visu par

Likumi.lv

Trenažieru zāles aprīkotas ar pasaulē slaveniem trenažieru zīmoliem –  Technogym, Life Fitness un Pulse Fitness.
Nekautrējieties jautāt pēc padoma mūsu treneriem! Treneri būs priecīgi palīdzēt un sniegt konsultācijas attiecībā uz trenažieru lietošanu un slodzes izvēli.

IZMANTOTĀS NODARBĪBAS

Ja ar trenažieru zāli esi uz “Jūs”, tad iesakam apmeklēt Gym ABC! Gym ABC ir mazā grupu nodarbība, kas tiek vadīta trenažieru zālē. Tās laikā treneris iepazīstina ar trenažieru izvietojumu zālē, izglīto par trenažieru iedalījumu, apmāca kā tos lietot. Demonstrē vingrinājumu tehnisko izpildījumu un sniedz informāciju par treniņa struktūru, lai nākotnē vari brīvi darboties arī individuāli. Nodarbību meklē sarakstā. Nekautrējies ņemt līdzi piezīmju blociņu, lai jauniegūto informāciju vari pierakstīt.

EKSPERTU TRENERI

Ar Privātā Trenera palīdzību Tu varēsi sasniegt savu sportisko mērķi ātrāk un kvalitatīvāk, kā arī pats treniņu process noteikti būs krietni motivējošāks.
X